Monday, September 9, 2013

Wednesday, September 4, 2013

Monday, September 2, 2013

Thursday, August 29, 2013

Tuesday, August 27, 2013

Saturday, August 24, 2013

Friday, August 23, 2013

Thursday, August 22, 2013

Thursday, August 15, 2013

Friday, August 9, 2013

Thursday, July 25, 2013

Friday, July 19, 2013

Thursday, July 18, 2013

Monday, July 15, 2013

Thursday, July 11, 2013

yogurtaban db series


yogurtaban db series karışığımız hassas kulakları cezbetmeye hazırdır! üstte bahsi geçen sala deepbeep etkinliği için hazırladık. bakın yogurtaban falan yazmışlar, mekânı müziklendirecekler arasındayız diye. 14/07'de sp'de olan varsa bekleriz ccsp'ye.

şenlendirme amacıyla buradan tadan da var, aşağıdan dinleyen de.

Wednesday, July 10, 2013

Tuesday, June 4, 2013

yogurtaban03


yogurtaban'dan direnişe destek, küstahlara köstek hizmeti!

yogurtaban03 çıktı meydane, isteyen buradan, isteyen aşağıdan dinler, gönüller nasıl isterse.

Wednesday, May 29, 2013

Thursday, May 23, 2013

Wednesday, May 15, 2013

Tuesday, May 14, 2013

Saturday, March 23, 2013

Fuço




fuço 2005-2013
meu amigo, meu filhote, meu vampirinho fuçolino se partiu. as coisas que o nosso principe das trevas mais gostava nesse mundo era agua, carinho e mulheres. o vultinho e a memoria dele vai ficar conosco eternamente.

Wednesday, March 13, 2013